Перемога в національному конкурсі малюнків " Кольори нашої Перемоги "

Вітаємо!!! Ученицю 13 групи Єлизавету Радкевич переможницю обласного етапу Національного конкурсу малюнків " Кольори нашої Перемоги " яка нагороджена грамотою департаменту освіти і науки Тернопільської ОДА та Тернопільського обласного комунального центру туризму , краєзнавства , спорту та екскурсій учнівської молоді у віковій групі 12-16 років.

13:00 28.02.2023

З міжнародним днем рідної мови

НЕ ГОВОРИ: В НАС МОВА СОЛОВ'ЇНА Бо мова вище, ніж пташиний спів. В її скарбниці – доля України, Глибинна таємниця правіків. Вона нуртує джерелом криничним, Із попелища феніксом встає. Для нації вона гарант на вічність, Тому її так люто ворог б'є. Все заберуть, а залишилось слово. Знов до життя повернемося ми. Лише тому, що не пропала мова, То й ми ще наче люди між людьми. Без мови – не створити нам держави, Доріг тернистих – не перебрести! Хай вороги жорстокі і лукаві – Стіною стань і мову захисти! Річ не про те, що мова солов'їна, Бо мова – глибше, ніж пташиний спів. В її скарбниці – доля України, Космічна нерозгаданість віків. Микола Лотоцький

09:00 22.02.2023

День Єднання

💙💛День єднання -  згуртовує українців і показує, що ми - єдиний народ! І сьогодні ми демонструємо всьому світу, що Україна — єдина, незламна країна, що готова боронити себе та свої кордони . РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!🇺🇦

12:00 16.02.2023

З прийдешнім Новим 2023 Роком!

Шановні колеги!!! Дирекція та профспілковий комітет Заліщицького вищого професійного училища вітає усіх з

22:00 31.12.2022

День Святого Миколая

Найулюбленіше свято, якого чекає дітвора - День Святого Миколая. Це свято завжди було днем радості і чудес і за традицією Миколай приносить всім дітям подарунки. Щорічно здобувачі освіти Заліщицького ВПУ йдуть з гостинцями від Миколая до вихованців Заліщицького обласного багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру. Це очікуване дітворою свято вчить щедрості і любові до оточуючих людей. Цю гарну традицію передають з покоління в покоління, а вона прищеплює головні цінності нашим дітям. Також представниками учнівського самоврядування до Дня Святого Миколая учні училища долучились до збору коштів на потреби ЗСУ.

09:17 19.12.2022