Художня самодіяльність

Різдвяно-Новорічний огляд-конкурс зимових букетів та композицій

Різдвяно-Новорічний огляд-конкурс зимових букетів та композицій «Замість ялинки - зимовий букет»! Дирекція училища висловлює щиру вдячність учнівській спільноті за активну участь. Разом до перемоги 🇺🇦

17:29 20.12.2023

Всесвітній день української хустки

Українська хустка з давніх-давен вважається головним оберегом, символом злагоди, любові…       Хоч українці споконвіку і шанували хустку, та святкування Всеукраїнського дня української хустки було започатковано 7 грудня 2019 року!        Хустка вважається реліквією, яку передавали з покоління в покоління, вона є невід‘ємною частиною української культури, яку шанують і цінують до сьогодні всі українці!         Тож ми також приєднуємось до флешмобу присвяченому УКРАЇНСЬКІЙ ХУСТЦІ💙💛

10:34 07.12.2022

День працівників освіти. 2022

Дорогі вчителі, викладачі, педагоги - всіх, хто має відношення до професійного свята - ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ УКРАЇНИ, просимо прийняти щирі вітання!         Кожен день ви вкладаєте свої знання і життєвий досвід в нове покоління, розвиваючи здатність творчо мислити, приймати рішення, відповідати реаліям і стрімко розвиватися! Нехай обраний вами професійний шлях приносить радість, успіхи, а кожен день наближає до нових горизонтів в професії.          А зараз пропонуємо Вам переглянути коротенький ролик-привітання від   першого курсу 13 ГРУПИ.        МИРУ НАМ ВСІМ І ПЕРЕМОГИ!!!

09:07 02.10.2022

"Дари осені"

Калина-одвічний символ України.    Рубінові ягоди калини за народним уявленням здавна символізували  патріотичні почуття, мужність і незламність духу людей, які проливали кров за Батьківщину в боротьбі з ворогами за свободу і незалежність рідної землі.    В пам'ять  про героїзм відважних захисників української землі у нашому закладі відбувся конкурс - виставка  квіткових композицій та дарів осені " Ой у лузі червона калина ..." .Активними учасниками заходу стали усі здобувачі освіти Заліщицького ВПУ.

16:57 26.09.2022