Соціально-психологічна служба

Година "Протидія домашньому насильству та шахрайству".

В рамках акції "16 днів протидії насилля" лейтенантом поліції дільничним офіцером Заліщицького ВП 4 Анатолієм Задворним із здобувачами освіти Заліщицького ВПУ проведено інформаційно-просвітницьку годину "Протидія домашньому насильству та шахрайству".

11:12 30.11.2023

16 днів проти насильства

Щорічно з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська кампанія "16 днів проти насильства" з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім'ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі з людьми та захисту прав жінок. В Заліщицькому вищому професійному училищі соціальним педагогом Оксаною Курик організовано зустріч здобувачів освіти з головним юристом "Заліщицького бюро правової допомоги" Мар'яною Маланич,яка провела інформаційну бесіду на тему " Насильство в сім'ї". Ознайомила учасників заняття з проблемами ,причинами, ознаками насильства в сім'ї, обговорювались питання про те,як захиститися від будь-якого насильства та попередити жорстоке поводження з людьми.

17:00 27.11.2023

"Терор і насильство"

З метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім'ях, жорстокого поводження з дітьми , протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок в заліщицькому ВПУ практичним психологом  -  Наташа Війтик, були проведені лекції, круглі столи. Учні в затишній атмосфері брали активну участь в обговоренні, ділились своїми думками. Свої висновки вони пов"язували з трагічними подіями  в Україні , з терором і насильством  російських загарбників.

15:32 12.12.2022

Соціальний педагог