Події нашого закладу

Переможці обласного конкурсу "Герої не вмирають"

Вітаємо учнів 10 групи переможців обласного конкурсу на кращий проєкт "Герої не вмирають, а до звершень надихають" серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, які нагороджені дипломом ІІ ступення.

12:33 03.01.2024

Баскетбольний турнір. Заліщики

5 жовтня 2023р. відбувся баскетбольний турнір на кубок мера м.Заліщики серед закладів освіти міста. Команда юнаків нашого училища нагороджена грамотою та грошовою премією! Вітаємо учасників!!!💪

15:33 05.10.2023

Участь в спортивних іграх

Команда Заліщицького вищого професійного училища приймала участь  в спортивно-патріотичній грі " Козацькі забави", серед освітніх закладів міста Заліщики, приуроченому Дню Захисника, Захисниць України, Дню Українського Козатства та Української повстанської армії, Дню Покрови Пресвятої Богородиці, нагороджжена грамотами та цінними подарункам

13:55 05.10.2023

Перемога в національному конкурсі малюнків " Кольори нашої Перемоги "

Вітаємо!!! Ученицю 13 групи Єлизавету Радкевич переможницю обласного етапу Національного конкурсу малюнків " Кольори нашої Перемоги " яка нагороджена грамотою департаменту освіти і науки Тернопільської ОДА та Тернопільського обласного комунального центру туризму , краєзнавства , спорту та екскурсій учнівської молоді у віковій групі 12-16 років.

13:01 28.02.2023

Грамота ВПУ

Начальник військової адміністрації нагородив грамотами Тернопільської ОВА  працівників професійно-технічної освіти. Серед нагороджених грамоту отримав колектив ДПТНЗ "Заліщицьке вище професійно-технічне училище" в особі директора Віктора Стояка.

15:22 20.07.2022