ІІ. ПОВЕДІНКА УЧНІВ НА УРОКАХ

2.1. Учні входять до аудиторії за дзвінком. (08.30 год.)  Після дзвінка учень займає своє місце, готує необхідні для уроку речі. Запізнюватися на уроки без поважних причин заборонено.
2.2. Коли викладач, майстер в/н  входить до навчальної аудиторії, учні встають, вітаючись. Так само учні вітають будь-якого дорослого, який увійшов до навчального кабінету під час занять, окрім уроків інформатики, коли учні працюють за комп’ютером, та уроків виробничого навчання, коли учні працюють з інструментами та обладнанням.
2.3. Відсутніх учнів староста  або відповідальна особа  позначає в рапортичці, яку подає викладачу на початку уроку.
2.4. Під час уроку не можна ходити по навчальній  аудиторії чи навчальній лабораторії, підключати зарядні пристрої до електромережі без дозволу вчителя, голосно розмовляти, кричати, відволікатися самому і відволікати інших від занять розмовами, іграми й іншими справами, що не стосуються уроку.
2.5. Під час уроку учень зобов’язаний виконувати всі вимоги викладача, дотримуватися дисципліни й порядку, не залишати після себе сміття, папір на партах та підлозі.
2.6. Під час занять залишати аудиторію за необхідності учню можливо тільки з дозволу викладача.
2.7 При користуванні на уроці підручниками учні мають бути акуратними. У них не можна загинати сторінки, робити підкреслення, виривати сторінки та ін. Псування, втрата підручника взятого з бібліотеки відшкодовується згідно з нормативними документами.
2.8. Користування мобільними телефонами під час проведення уроку суворо забороняється.  Телефон повинен бути вимкнений або у беззвучному режимі. Використання гаджетів дозволяється тільки за завданням і з дозволу викладача. При неодноразовому порушенні цієї вимоги телефон передається класному керівнику групи, майстру виробничого навчання або батькам учня у той же день.(згідно рішення батьківського комітету).
 2.9. Учень має право в коректній формі відстоювати свої погляди і свої переконання при обговоренні різних суперечливих і неоднозначних питань, які стосуються теми уроку.
2.10.  На уроки фізичної культури учні приходять у спортивній формі та спортивному взутті. Без дозволу вчителя в спортивний зал учням входити забороняється.
2.11. Учні зобов’язані знати і дотримуватися правил  безпеки життєдіяльності, правил поведінки в навчальних аудиторіях, як під час уроків, так і по  закінченню.