VІ. ОБОВ’ЯЗКИ ЧЕРГОВОГО УЧНЯ ТА ЧЕРГОВОЇ ГРУПИ

6.1.Черговий по навчальній аудиторії учень під час перерви має перевірити навчальний кабінет, підготувати дошку, забезпечити порядок у кабінеті, при потребі, зробити вологе прибирання.
6.2.Черговий учень має право зробити зауваження іншим учням щодо правил поведінки та санітарних вимог у навчальному кабінеті.
6.3. Учні чергової групи по училищу допомагають  черговому викладачу у здійсненні контролю за порядком в навчальному закладі під час перерв та черговому педагогічному працівнику по території у здійсненні контролю  заборони тютюнопаління ,вживання алкогольних напоїв  та наркотичних засобів на території училища.
6.4. Учні чергової групи по училищу здійснюють чергування  в їдальні закладу під керівництвом чергового майстра виробничого навчання.
6.5. Черговий викладач  здійснює контроль за виконанням учнями та педпрацівниками даних Правил.