І. ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ

1.1. Учень приходить до навчального закладу за 15 хвилин до початку занять –  о 8 годині 15 хвилин.
1.2. Приходити до училища необхідно в чистому, випрасуваному одязі ділового стилю та чистому взутті, з охайною зачіскою.
1.3 У разі пропуску занять учень зобов’язаний надати майстру в/н або класному керівнику довідку або записку від батьків (осіб, які їх заміняють) про причину відсутності.
1.4. У разі пропуску занять по хворобі, учень зобов’язаний надати довідку з медичної установи.
1.5.  Учень повинен мати на заняттях всі необхідні підручники, зошити, інструменти і письмове приладдя. Виконувати домашню роботу по завданню викладача та майстра виробничого навчання.
1.6. Не можна приносити на територію училища з будь-якою метою і використовувати  у будь-який спосіб,  зброю, в т.ч. ножі, вибухові, вогненебезпечні речовини; спиртні напої, цигарки, наркотики й інші наркотичні засоби і отруту, а також токсичні речовини і таблетки.
1.7. Учні не мають права під час знаходження на території навчального закладу і при проведенні загальноучилищних заходів здійснювати дії, небезпечні для життя і здоров’я самого себе та оточуючих.
1.8. Учень училища повинен виявляти повагу до старших: вітатися, поступатись дорогою.
1.9. Забороняється вживання учнями принизливих й образливих висловів, ненормативної лексики, демонстрування непристойних жестів. Спілкування з однолітками має бути виваженим, привітним і доброзичливим.
1.10. Фізична конфронтація, залякування і знущання над людиною, прояви булінгу, дискримінація по національній або расовій ознаці є неприпустимими формами поведінки учнів в училищі та за його межами.
1.11. Учень училища повинен в разі виявлення факту булінгу в учнівському колективі негайно повідомити психологічну службу або класного керівника (майстра виробничого навчання).
1.12 Не дозволяється користуватися міні акустичними системами і мобільним телефоном на уроках, вмикати гучну музику на перервах.
1.13.  Учні, які знайшли втрачені або забуті, на їх думку речі, мають здати їх черговому, який знаходиться на першому поверсі училища, класному керівнику або  адміністрації училища.
1.14. Усі учні зобов’язані берегти  майно та оснащення навчальних кабінетів, лабораторій та місць загального користування, зелені насадження на території училища, дбайливо  поводитися зі своїми речами та речами інших учнів.
1.15. У разі навмисного пошкодження училищного майна батьки учня зобов’язані відшкодувати матеріальні збитки.
1.16 Учні навчального закладу зобов’язані дбайливо ставитися до роботи технічного персоналу училища та учнів чергової групи, зберігати чистоту й порядок у туалетних кімнатах, коридорах, дотримуватись санітарно-гігієнічних вимог.
1.17. Після закінчення занять та позаурочних заходів учні не мають права знаходитись у приміщенні ДПТНЗ « Заліщицьке ВПУ» без нагляду педагогічних працівників.
1.18. Суворо забороняється тютюнопаління,  вживання алкогольних напоїв та наркотичних засобів в училищі та на прилеглій до нього території.