Виховна робота

Виховна робота Заліщицького ВПУ передбачає кінцеву мету – забезпечити суспільство духовно-багатою, працьовитою, конкурентноспроможньою, толерантною особистістю, виховати громадянина – патріота своєї Батьківщини.

У виховній роботі з молоддю педагогічний колектив дотримується принципу: кожен учень – особистість і за своєю природою прагне до самореалізації і самоутвердження. Тому значна увага надається пошуку ефективних методик психолого-педагогічних діагностичних досліджень особистості учня,  мотивації його поведінки. Постійний  творчий пошук нових підходів до організації виховної роботи об’єднує класних керівників, майстрів виробничого навчання і вихователів в команду однодумців – високопрофесійних педагогів.

Найбільш ефективним засобом виховання є індивідуальна робота з молоддю. Адже кожен учень – це окремий характер, цілий світ переживань, тисяча життєвих ситуацій. Тому в індивідуальних бесідах класний керівник, вихователь, психолог, соціальний педагог говорить не тільки про дисципліну  і порядок, а й на теми моральні, духовні, інтимні, суспільні. Багато уваги надається  питанням взаємовідносин у сім’ї, в родинах, з товаришами та педагогами. Майстерність класного керівника, вихователя, психолога полягає в тому, що для кожного учня знаходять такі засоби впливу, які вони сприймають і реагують на них. Результат такої роботи – відсутність скоєння учнями ВПУ злочинів і правопорушень.

Наше здоров' я залежить від нас!

З метою профілактики гепатиту А, вірусної інфекції, спалах якої є в Україні, 31 жовтня викладачем біології і екології Заліщицького вищого професійного училища, Постернак О.М., проведено урок-тренінг, як узагальнення з теми "Біорізноманіття. Віруси". Переглянувши відеоматеріали, презентації, проєкти, здобувачі освіти розширили свої знання про вірусні захворювання. Також отримали рекомендації у формі інформаційної листівки, що потрібно знати про гепатит А: джерела інфекції, симптоми захворювання, профілактичні заходи. Наше здоров' я залежить від нас! Здорова дитина - здорова нація!

09:48 31.10.2023

Виховна година: "Обов'язки і права"

В Заліщицькому ВПУ в рамках Всеукраїнського тижня права пройшла виховна година : " Закон - обов'язковий для всіх", а також конкурс плакатів на тему: " Знаємо та реалізуємо свої права".       Ці заходи спрямовані на формування правової дисціпліни та навичок правомірної поведінки учнів, зміцнення їх життєвої позиції, підвищення громадянської активності, загострення почуття непримиренності до правопорушень.       Вихователі і далі будуть продовжувати роботу з підвищення правових знань, попередження правопорушень та негативних проявів в учнівському середовищі.

10:12 09.12.2022

М о в о ю к в і т і в п р о с л а в и м о У к р а ї н у

Квіти є ідеальними посередниками між людьми і Всевишнім, оскільки здатні передавати найрізноманітніші почуття і любов, ніж­ність, повагу, дружню участь; допомагають розрядити напруженість, повертають бадьорість, піднімають настрій. У них відтворився багатоликий зелений світ і небесна недосяжна краса. Кожен любить свої квіти, співзвучні з мовою своєї душі. Україна з давніх-давен пишалась красою гордовитої мальви, уквітчалась барвінком, чорно­бривцями, що зігрівали її материнське серце.

10:43 15.09.2019

Вшанування пам'яті Великого Кобзаря

Інформаційно-мистецька година "Любові пам'ять незабутня" зібрала шанувальників творчості Тараса Шевченка. Натхненно, емоційно, піднесено звучала поезія Кобзаря та цікаві сторінки з особистого життя Великого українця. Весна, кохання і поезія переплелися в цей день у барвистому вінку.

14:37 09.03.2018