Професія "Кравець"

Кравецем   є людина, що займається пошиттям одягу з різних матеріалів.

Особливості професії: Кравець - це творча професія, що має попит на ринку праці.

Перспективи: Професія кравець передбачає кілька напрямків ведення діяльності. У послугах таких фахівців потребують ательє, майстерні по ремонту одягу, підприємства швейної промисловості та приватні компанії. Додатково, є шанс викладати спеціальність у швейних училищах. Безліч кравців воліють працювати на дому, займаючись пошиттям одягу на замовлення. При успішній діяльності майстра наймають помічників, навчаючи їх тонкощам своєї роботи. Рівень доходів кравця залежить від його професіоналізму, а також - складності і терміновості замовлення. Спеціаліст має можливість збільшити свій кваліфікаційний розряд з 2-го по 5-й.