Екскурсія

«Дністровський каньйон” - зимова екскурсія

Неймовірні враження від зимової екскурсії Дністровським каньйоном отримали здобувачі освіти Заліщицького ВПУ . Метою екскурсії було спостереження та підгодівля зимових птахів . Під час подорожі молодь мала змогу побачити один із найкрасивіших видів водоплавних птахів -лебедів (лебідь - шипун), які красувалися біля річки. Також на не скутому кригою Дністрі ми бачили лиску звичайну, невеличкого птаха із журавлеподібних . Здобувачі освіти не забули і за птаство, наповнивши годівниці соняхом , гарбузовим насінням та зерном пшениці. Молодь була в захваті від екскурсії,адже вони дізналися багато нового про зимових птахів та отримали незабутні враження.Організатор екскурсії - "Клуб активного дозвілля", керівник Іванна Флентей.Разом до перемоги!Слава Україні ! Героям Слава!!

17:08 18.01.2024

Екскурсія на механізований тік ПП "НВАП "ЕЛЬ ГАУЧО".

З метою ознайомлення з новинками сучасної с/г техніки для учнів 14 групи професії "тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, слюсар з ремонту с/г техніки та устаткування, водій автотранспортних засобів" ДПТНЗ "Заліщицьке ВПУ", 15 грудня класним керівником Оксаною Постернак була організована екскурсія на механізований тік

10:00 18.12.2023