Герої не вмирають

Дата: 24.11.2023 17:36
Кількість переглядів: 5

У ході роботи викладача історії Наталії Логін та 10 групи над учнівським творчо-пошуковим проектом «, а на звершення надихають», присвяченому пам′яті героя Ореста Квача, 21 листопада, у День Гідності і свободи, відбулася зустріч в онлайн-форматі з матір′ю героя Аллою Василівною Квач та його дівчиною, відомою історикинею та громадською діячкою, завідувачкою кафедри загальноосвітніх дисциплін університету «Україна» Тетяною Швидченко. Ці найрідніші до нього люди як ніхто інший змогли розповісти детально про його постать: дитинство та юність, як відбувалося формування його громадянської патріотичної позиції, моральні та духовні авторитети, його активну участь в Революції Гідності, про цінності, які він відстоював на Майдані і якою він бачив Україну в майбутньому. Саме такі люди, як Орест Квач – справжні герої, з вільним серцем, сильні і незламні, з хороброю душею повинні бути прикладом і натхненням для нової генерації української молоді.