Тиждень будівельних дисциплін

Дата: 11.03.2024 14:26
Кількість переглядів: 7

Будувати – значить творити, створювати. Адже для будівництва по-справжньому гарного будинку потрібні не тільки певні знання і досвід, але і талант. Тому професія будівельника у всі часи була оточена загальною пошаною і повагою. Крім того, робота будівельника завжди у всіх в полі зору, а майстерно виконуючи її, людина несе оточуючим радість і естетичну насолоду. Для людини, яка обрала професію будівельника, втім, як і для будь-якої іншої професії, визначальними рисами є порядність, відповідальність, працьовитість і, звичайно ж, любов до своєї справи.
ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ ТИЖНЯ:
1. Відкриття тижня будівельних професій. Круглий стіл "Роль будівництва та будівничої індустрії для розвитку народного господарства України. Значення професійної майстерності та зростання культурно - технічного рівня робітників".
2. Конкурс стінгазет та учнівських проектів «Моя професія»
3. Майстер - клас. Конкурс творчих робіт учнів.
4. Конкурс фахової майстерності між здобувачами освіти «Кращий штукатур».
5. Закриття тижня і нагородження здобувачів освіти за участь у конкурсах.