День безпечного інтернету

Дата: 06.02.2024 10:45
Кількість переглядів: 8

6 лютого 2024 року в ДПТНЗ «Заліщицькому ВПУ» проведено . Ми не можемо стояти осторонь проблеми безпечного інтернету, тому організували заходи, де пропонували корисні матеріали, що допоможуть донести здобувачам освіти важливу інформацію про поширені ризики сексуального насильства в інтернеті та як їх можна уникнути, протидії кібербулінгу, маніпулюванню свідомістю, захист систем передавання, опрацювання та зберігання даних, при якому забезпечено конфіденційність, доступність і цілісність даних. Учні та викладачі училища долучилися до тематичних заходів і провели вебінар «Безпечний інтернет: як уникнути неприємностей у мережі» (13 група), круглий стіл «Кібербулінг: загроза ХХІ століття» (14 група), практичне заняття «Створення презентацій, плакатів, пам’яток «Правила інтернет-безпеки» (10 група).